درباره شیرین صادقی پور

شیرین صادقی پور هستم، دوران کودکی و نوجوانی را شیراز زندگی کردم، بعد از آن ابتدا تهران و سپس ساکن کرج شدم. رشته تحصیلی من در مقطع کارشناسی روانشناسی از دانشگاه آزاد کرج است. به واسطه علاقه ای که به هنر دارم مجددا در کنکور هنر شرکت کردم، اما به دلایلی از ادامه تحصیل انصراف داده و خارج از محیط دانشگاه به تحصیل هنر پرداختم و در چند نمایشگاه نقاشی گروهی شرکت کردم.
قبل از آشنایی با یوگا ورزش در زندگی من اهمیت داشته، اما شناختم از یوگا این اهمیت را پررنگ تر کرد. به این دلیل که امکان شناخت بهتر نسبت به خودم و پیرامونم ایجاد کرد.
از سال ۹۱ به صورت جسته و گریخته به تمرینات یوگا مشغول بودم، ولی آشنایی جدی من از سال ۹۴ با مرکز یوگای آرام که بعد به کانون یوگای سینا تغییر نام داد، هر دو به مدیریت استاد سینا صمیمی بود. بعدا با گذراندن دوره هایی تحت عنوان یوگای جامع سینا در کانون یوگای سینا و همچنین گذراندن دوره های کمک مربی، زیر نظر آموزشها و راهنمایی های استاد سینا و سایر مربیان این مجموعه و در کنار آن دریافت مدرک مربی گری از فدراسیون ورزشهای همگانی به عنوان مربی مشغول به فعالیت شدم. تلاش می کنم این روند یادگیری و کسب تجربه را ادامه دهم؛ باور دارم مسیر آگاهی دائمی، بدون زمان و مکان است.
در کنار یوگا همانطور که گفتم از علایق من هنر و فضای مرتبط با هنر است. اوقات فراغتم را هم با مطالعه و گاهی دیدن فیلم پر می کنم. به آشنایی با فرهنگ های گوناگون و دیدن بناهای تاریخی علاقه دارم.
همینطور طبیعت به خصوص کوه از علایقم هست.
از نکات مهم در مجموعه یوگای سینا که همیشه برای من جذاب بوده، اهمیت خلاقیت و به روز بودن در امر آموزش و تولید محتوا و رویکرد مسئولانه در ارتباط موثر با پرتوجویان است و کماکان با توجه به ایمان و قصدی که مجموعه دارد پویا و خلاق این مسیر را ادامه می دهد.
تجربه مربی گری در یوگای سینا در کنار چالش هایش برای من به عنوان پشتوانه ای با ارزش و سازنده بوده و باور دارم این مسیر توام با رشد و آگاهی را همراه پرتوجویان به عنوان خانواده یوگای سینا تجربه می کنیم.
 
لینک مقالات نوشته شده توسط شیرین صادقی پور: